Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Poliuretāns" no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Privātuma politika

Mēs SIA Poliuretāns uzņemamies aizsargāt klientu un mājas lapas www.nodabas.lv apmeklētāju privātumu un datu drošību. Mēs nesūtām nesankcionētas reklāmas, kā arī nekādā gadījumā neizpaužam jūsu datus ( vārdu, adresi, e-pastu , utt. ) trešajām personām. 

Kas ir personas dati?

Personas dati ir jebkāda informācija, kas var tikt izmantota, lai identificētu indivīdu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kādus datus mēs ievācam?

1. Brīdī, kad tiek noformēts pasūtījums, mēs saņemam un apstrādājam sekojošos datus:

 • Klienta vārdu, uzvārdu vai juridiskās personas nosaukumu;
 • Telefona numuru;
 • E-pasta adresi;
 • Saņēmēja telefona numuru;
 • Produkta piegādes adresi;
 • Pasta indeksu.


Ievāktā informācija tiek izmantota, lai kvalitatīvi nodrošinātu pakalpojumus, izveidotu rēķinu/pavadzīmi kā arī, lai sazinātos ar klientiem pakalpojumu, produktu izmaiņu gadījumā, kā arī, lai varētu nogādāt sūtījumu klienta izvēlētajā adresē.

2. Statistikas un reklāmas nolūkos mēs apstrādājam sekojošus datus:

 • Lapas apmeklētāja vecums - dzimšanas gads;
 • Lapas apmeklētāja dzimums;
 • Lapas apmeklētāja dzīvesvieta - pilsēta;
 • Lapas apmeklētāja dzīvesvieta - valsts;
 • Lapas apmeklētāja  nodarbošanās;
 • Lapas apmeklētāja valoda;
 • Cik bieži Jūs apmeklējat mūsu lapu.

www.nodabas.lv izmanto Google analytics servisu. Iegūtos datus mēs izmantojam, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus. Mēs neizmantosim Jūsu vārdu, kontaktinformāciju un jebkuru citu tieši identificējamu informāciju, kas var tieši identificēt Jūs kā konkrētu personu. Šos datus apstrādā uzņēmums, kas sniedz mums reklāmas un mārketinga pakalpojumus un nevar tos izmantot citiem mērķiem. Šim uzņēmumam, saskaņā ar likumu un mūsu sadarbības līgumu, tiek prasīts aizsargāt Jūsu personas datus.

Ja Jūs vēlaties, lai SIA Poliuretāns neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm www.nodabas.lv tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz Google Analytics.

3. Aizpildot kontaktu formu mēs iegūstam:

 • Lapas apmeklētāja vārdu;
 • Lapas apmeklētāja e-pastu

Tas ir nepieciešams, lai varam sniegt atbildi vai skaidrojumu, ja Jūs atstājat mums ziņojumu.

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus?

Jūsu personas dati tiks glabāti Mozello mākonī, ne ilgāk kā vienu kalendāro mēnesi no pasūtījuma veikšanas dienas. Kad šis periods būs beidzies, mēs drošā veidā izdzēsīsim Jūsu personas datus.

Informācijas izpaušana trešajām personām

Informācijas izpaušana trešajām personām var notikt tikai gadījumos, kad tiek iesniegts pamatots un likumīgs pieprasījums.

SIA Poliuretāns nepārvalda un neuzņemas atbildību par jebkādu trešo personu mājaslapu vai servisu saturu, privātuma politiku vai darbībām. Veicot pirkumu, jūs piekrītat augstākminētajiem noteikumiem.

0
SIA Poliuretāns
PVN, Reģ. Nr. LV40103526657
PVD Nr. 074429
Jur. adrese: Miera iela 71 - 18, Rīga, LV - 1013
tel: (+371) 23996858
e-pasts: birojs(et)poliuretans.lv

2017-2019

 .