Saaukstēšanās profilaksei
Līdzekļi no dabas izejvielām

Dabiskās antibiotikas

Līdzekļi, kam piemīt mēreni antibakteriālas, pretiekaisuma, sāpju mazinošas īpašības. Deguna un aizdegunes gļotādas higiēnai, kopšanai, attīrīšanai, kakla iekaisumu gadījumos, kā arī smaganu iekaisuma profilaksei. Sastāvā esošais propoliss, dižegļu eļļa, mumio, mentols, kliņģerīšu tinktūra, kalpos kā dabiskas antibiotikas. Šie līdzekļi stiprina organismu pret nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem, veicina fizisko un garīgo spēju uzlabošanos, tonizē organismu.

PROPOLISS ir bišu produkts, kura unikālās īpašības gudri izmanto jau pašas bites. Pēc ievākšanas bites propolisu izziež pa stropu, šādā veidā nodrošinot tajā pilnībā sterilu vidi, jo propolisam piemīt spēja pilnībā iznīcināt mikroorganismus. Līdzīgi tas iedarbojas arī cilvēka organismā. Propolisam ir izteikti antibakteriāla iedarbība, tādēļ to lieto, piemēram, lai dziedinātu visdažādākos iekaisumus - deguna, rīkles, acu, kuņģa-zarnu trakta, ādas u.c. Propoliss satur virkni spēcīgu, organisma dziedināšanai un atjaunošanai nepieciešamu vielu - flavonoīdus, kuriem piemīt baktericīdas īpašības, vitamīnus, ogļhidrātus, minerālvielas, mikroelementus u.c. Tādēļ, lietojot propolisa produktus ārīgi vai iekšķīgi, tiek iznīcinātas baktērijas, kā arī liela daļa vīrusu. Propolisu var lietot ilgstoši, ar laiku tas nezaudē savu iedarbīgumu, jo baktērijas pie tā nepierod. Propolisa produktus ļoti ieteicams ir lietot ziemā un pavasarī, kad aktivizējas dažādi augšējo elpošanas ceļu vīrusi, kā arī gripa, jo tad risks saslimt būs krietni mazāks.

ZIEDPUTEKŠŅI satur līdz pat 11 dažādiem enzīmiem ieskaitot diastāzi, fosfitāzi, transferāzi, kā arī ievērojamu daudzumu katalāzi, amilāzi un pektāzi(pektīna sadalošo enzīmu)- visi šie enzīmi piedalās gremošanas procesā. Tikai 130mg ziedputekšņu var palīdzēt sagremot 1,36kg ēdiena, pateicoties enzīmu saturam un īpašībām ziedputekšņos. Pētījumi rāda, ka cilvēki, kas uzturā ikdienas lieto ziedputekšņus, samazina barības uzņemšanas daudzumu dienā līdz pat 15-20%. Augstais antioksidantu saturs, var palīdzēt pagarināt mūžu, neitralizējot brīvos radikāļus, šādā veidā palēninot novecošanās procesu. Antioksidanti arī palīdz garšaugiem darboties organismā daudz efektīvāk. Ziedputekšņi paaugstina izturību, spēku, enerģiju un ātrumu. Tie nodrošina ātrāku atjaunošanos pēc treniņiem; normalizē sirdsdarbību un uzlabo izturību atkārtotai piepūlei. 
Visizplatītākās no alerģijām ir tieši putekšņu un pavasara ziedoņu nepanesība. Pārsteidzoši, bet bišu ziedputekšņi samazina histamīna izdalīšanos organismā, neitralizējot alerģijas.
Ziedputekšņi satur arī rutīnu (bioflavonoīds, kas spēj saglabāt asinsvadu sieniņu stiprumu un nodrošināt to normālu caurlaidību, kas raksturīga veselam cilvēka organismam), karotīnus(ieskaitot ksantofīlu un beta- karotīnu), lecitīnu, visas neaizvietojamās aminoskābes(22 aminoskābes kopumā), 14 taukskābes, ieskaitot neaizvietojamās Omega-3 un Omega-6, 11 ogļhidrātus sākot ar polisaharīdiem beidzot ar vienkāršajiem cukuriem, nukleīnskābes RNS, DNS, steroīdo hormonu savienojumusaugu hormonus, un vēl un vēl..

0
SIA Poliuretāns
PVN, Reģ. Nr. LV40103526657
PVD Nr. 074429
Jur. adrese: Miera iela 71 - 18, Rīga, LV - 1013
tel: (+371) 23996858
e-pasts: birojs(et)poliuretans.lv

2017-2019

 .