Masāžas eļļas
Līdzekļi no dabas izejvielām

Lieliski derēs, ejot vannā vai dušā

Eļļas gatavotas izmantojot 100% aukstās spiedes augu eļļas, augstākās kvalitātes ēteriskās eļļas, ārstniecības augus un vaskus. Tās nesatur absolūti nevienu minerālu vai sintētisku komponentu. Pateicoties tam, ka masāžā tiek izmantotas dabīgas aroma terapeitiskās eļļas, vairākkārt paaugstinās to efektivitāte, turklāt jāņem vērā šo eļļu iedarbība uz asinsvadu un limfātisko sistēmu. Spēcīgs Omega 3, 6, 9 avots, kura sastāvā ir antioksidanti, daudz bioloģiski aktīvu vielu un E vitamīns. Šīs vielas caur ādu simtprocentīgi nokļūs jūsu organismā, un ikviena šūna tās uzņems labprāt, bonuss – gluda, elastīga un maiga āda. Ideāli piemērotas visiem ādas tipiem. Atstājiet eļļu uz 6–12 stundām uz ādas, iekams ejat dušā vai peldaties.

Dabīgi stimulē asinsriti, izvada toksīnus un atjauno ķermeni.
Organisma toksikācija notiek jebkurā vecumā un ir kā mūsdienu dzīves rezultāts – dzīvesveids, pārtika, slimības un to ārstēšana un visbeidzot slikta pašsajūta, diskomforts – tas viss var novest pie nopietnām problēmām.
Izmantojot Detox masāžas eļļu, sevišķi organisma vispārējas attīrīšanas laikā, jūs atbrīvojaties no toksīniem, masāža stimulē asins un limfas plūsmu, veicina organisma atjaunošanos, stimulē dzīves enerģijas cirkulāciju

Eļļa būs labs palīgs sportistiem un aktīviem cilvēkiempie ekstremālas fiziskās spriedzesMasāžas eļļa sportistiem pirms un pēc treniņiem, sacensībām vai pēc saspringta darba aktīviem cilvēkiem.
SPORTS MASSAGE OIL  palīdzēs sagatavoties, iesildīt muskuļus pirms fiziskām slodzēm, uzlabo mikrocirkulāciju, mazina sāpju simptomus pēc slodzēm. Var izmantot atsevišķām muskuļu grupām pēc maksimālas fiziskās slodzes.

TRANQUILITY MASSAGE OIL veicina relaksāciju – lielisks lavandas, vīraka un sandalkoka, saldo mandeļu un žožobas eļļu maisījums ādas bagātināšanai un prāta nomierināšanai. Ļaujiet, lai jūsu prāts atslābinās, atbrīvojas no ikdienas rūpēm un pakavējas atmiņās par lavandas lauka aromātiem, sandalkoka smaržas toņiem un vīraka saldo sveķu aromātu.

Eļļa palīdzēs atsvaidzināt prātu un koncentrēties no jauna!
Šī eļļa palīdz ķermenim un prātam pilnībā atgūties pēc grūtas un saspringtas dienas: bergamota un dabīgās Austrālijas eikalipta eļļas maisījums labvēlīgi iedarbojas uz prātu. Lavanda viegli nomierina, turklāt savvaļas timiāns dabiski stimulē organismu turpmākai darbībai. Tikai dažas minūtes, un atsvaidzinošais aromāts pamodinās pat visnogurušāko prātu.

TRADICIONĀLS AFRODIZIAKU MAISĪJUMS JUTEKLISKAI BAUDAI, kā vīriešiem, tā sievietēm, ar ziedu, koku un šokolādes aromātiem, kas zināmi jau kopš senatnes un saistīti ar erotiskām izjūtām, lai atbrīvotos no spriedzes un sastinguma, atraisot jutekliskumu.

Eļļā ir 17% vērtīgo neziepju vielu (salīdzinājumam avokado eļļā – 3% ), tā labi uzsūcas ādā un tieši šī iemesla dēļ ir tik iecienīts un populārs produkts kosmētikā, turklāt tā neaizsprosto poras un ir piemērota dažādu tipu ādai. Tā:

  •        Dziļi mitrina un baro ādu.
  •        Izlīdzina krunciņas un atjauno ādu.
  •        Stimulē kolagēna veidošanos un paātrina audu atjaunošanos.
  •        Dziedē brūces, apdegumus un insektu koduma vietas.

0
SIA Poliuretāns
PVN, Reģ. Nr. LV40103526657
PVD Nr. 074429
Jur. adrese: Miera iela 71 - 18, Rīga, LV - 1013
tel: (+371) 23996858
e-pasts: birojs(et)poliuretans.lv

2017-2019

 .