Kauliem un locītavām
Līdzekļi no dabas izejvielām

Pret locītavu sāpēm, novērš iekaisumu un tūskas

Mumijo

Mumijo jeb šiladžīts kā dziedniecības līdzeklis pret dažādām kaitēm bija pazīstams jau pirms vairāk nekā trīstūkstoš gadiem. Pat senie Austrumvalstu dzejnieki apdziedājuši noslēpumaino dabas brīnumlīdzekli. Šī dabā sastopamā viela galvenokārt atrodama Altaja un Kaukāzā kalnu masīvos, kā arī Tibetas augstkalnu rajonos. Mumijo krāsa mēdz variēt no dzeltenbrūnas līdz piķa melnai, atkarībā no mumijo veidojošo vielu sastāvdaļām. Ajūrvēdas medicīnā par īpaši augstvērtīgu uzskata melno mumijo. 

Attīrīts un ekstrahēts mumijo ir viendabīgs, ar sacietējušai pastai līdzīgu substanci, tā virskārta parasti ir spīdīga un tam piemīt specifiska naftas smarža un rūgtena garša. 
Mumio iedarbība: antibakteriāla, pretiekaisuma, veicina bojātu audu atjaunošanos, mazina sāpes, noņem niezi pēc kukaiņu kodumiem, mīkstina audus, lieto ādas un gļotādas bojājumu profilaksei un aprūpei.

Šungīts

Šungīta ārstnieciskās iedarbības spektrs ir ļoti plašs: tas noņem sāpes, normalizē asinsrites, nervu, gremošanas un sirds-asinsvadu sistēmas darbību, ārstē ādas slimības. Ja spainī ūdens vai burkā ieber glāzi nelielu šungīta šķembu un 4–5 dienas ļauj nostāvēties, iegūst ārstējošu, attīrītu šungīta ūdeni. To dzer pret kuņģa-zarnu trakta kaitēm, saaukstēšanās slimību un ARVI profilaksei, izmanto kakla skalošanai pret angīnu, laringītu, stomatītu, parodontozi, apliekamajiem uz jebkuras izcelsmes apdegumiem un dažādu brūču apmazgāšanai.
Šungīts ir minerāls melnā krāsā. Vienīgās atradnes atrodas Krievijā, Onežas ezera krastā. Tā kvarca struktūra ir doba, pildīta ar ogļūdeņradi. Īpašās dziedinošās īpašības tam dod fullereni- unikālas lodveida dobas molekulas, kuras sastāv no vairākiem desmitiem ogļūdeņraža atomu. Tā ir trešā pēc dimanta un grafīta ogļūdeņraža forma, kura ir ļoti reti sastopama dabā.
Ar šungīta palīdzību ūdens pilnībā attīrās no organiskajiem un neorganiskajiem piemaisījumiem, tiek neitralizētas zarnu nūjiņas, holēras vibrioni, baktērijas, sporas utt. Šungīts spēj absorbēt tādas organiskās vielas kā spirtus, sveķus, pesticīdus, naftas produktus, pārspējot aktivēto ogli 30 reizes. Bet, galvenais, ka ar šungītu uzlādētais ūdens, kļūst bioloģiski aktīvs- kā ūdens no dabīga avota!

Kalcijs

Kalcijs ir kauliem un zobiem nepieciešams materiāls, tas organismā ir atbildīgs par asins recēšanu, muskuļu un asinsvadu kontrakcijām, hormonu līmeņa regulāciju, nervu šūnu darbību un daudziem citiem svarīgiem procesiem.
Kauli ir dzīvi audi, kas nemitīgi noārdās un atjaunojas. Ap 30 gadu vecumu tie sasniedz maksimālo masu, bet tad noārdīšanās process sāk ņemt virsroku. Mūsu organisms veido kalcija rezerves – apmēram 40 g, ar to pietiek aptuveni 200 dienām. Šo vielu cilvēka organisms nespēj pats sintezēt vai ražot, tamdēļ agrāk vai vēlāk rezerves ir izsīkušas un nepieciešams to uzņemt papildus. Ja kalcijs netiek uzņemts papildus – organisms izmanto savas iekšējās rezerves – kaulus, tādejādi radot kaulu demineralizāciju un kaulu blīvuma samazināšanos. Kauli kļūst trausli un ievērojami palielinās to lūzumu risks. 
"Gornij kalcij" ir ieteicams kā kalcija un vitamīna D3 papildavots. D vitamīns palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs. 

0
SIA Poliuretāns
PVN, Reģ. Nr. LV40103526657
PVD Nr. 074429
Jur. adrese: Miera iela 71 - 18, Rīga, LV - 1013
tel: (+371) 23996858
e-pasts: birojs(et)poliuretans.lv

2017-2019

 .