Fito Preperāti
Līdzekļi no dabas izejvielām

Fito produkcijas sastāvdaļas iegūtas tikai Latvijā. Lieto organisma bioloģisko aizsargfunkciju stiprināšanai, kuņģa - zarnu trakta darbības uzlabošanai, noguruma mazināšanai, vispārīgai organisma stiprināšanai. Nodrošina organismu ar nepieciešamajiem vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem. Lieto pie fiziskas un garīgas pārslodzes. Pasargā no sirds un asinsvadu slimībām. Labvēlīgi ietekmē nieru darbību, lieto gastrīta, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, olvadu un prostatas iekaisumu gadījumos.

ČAGAS sēnes sastāvā ir daudz vērtīgu vielu: sveķi, agarskābe, polisaharīdi, sterīni, dzelzs, mangāns, sudrabs, kalcijs, kālijs, fosfors, triperpenoīdi. Šīs sēnes īpašības bija zināmas daudzām tautām jau pirms tūkstošiem gadu, no tās gatavoja uzlējumus, novārījumus, pulverus. Pēc daudziem klīniskajiem pētījumiem, kurus veica pagājušā gadsimta vidū, šo sēņu vērtīgās īpašības tika pierādītas un līdz ar to tās atzīst arī modernā medicīna. Ārstnieciskiem mērķiem ir izmantojami tikai čagas izaugumi uz bērzu stumbriem. Sēni vislabāk vākt rudenī un ziemā. Tā palīdz organisma spēcināšanai, imunitātes uzlabošanai un vielmaiņas normalizēšanai. Čaga tiek izmantota vēža slimnieku terapijā kā palīglīdzeklis, kas veicina organisma aizsargspējas,

ZEMESTAUKI satur vielas, kas mūsu organismā aizstāj hormonus, stimulē imūnsistēmas darbību, kavē ļaundabīgo audzēju, vīrusu slimību un aterosklerozes attīstību. Pateicoties fitoestrogēniem, sēne tiek izmantota sieviešu slimību – miomu, mastopātijas, olnīcu cistu – ārstniecībā. Zemestauki šķidrina asinis, tā pasargājot no sirds un asinsvadu slimībām. Ar tiem ārstē nieres, gastrītu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, olvadu un prostatas iekaisumus, tromboflebītus, ādas sēnīšu saslimšanas. Bet īpaši populāri tie ir audzēju ārstēšanā. Sēne aktivizē makrofāgus, kuri iznīcina vēža šūnas, bojājot to apvalkus. Tādējādi vēža šūnas vairs nevar dalīties un veidot ļaundabīgo audzēju. Lietojama vēža profilaksē, kā arī pirms un pēc onkoterapijas, staru un ķīmijterapijas.

SPĒKA LĀSE nodrošina organismu ar nepieciešamajiem vitamīniem, minerālvielām un antioksidantiem. Lieto pie fiziskas un garīgas pārslodzes, paaugstina cilvēka imunitāti un darba spējas, stimulē smadzeņu darbību, kā arī samazina nogurumu. Sastāvā esošā biete (diennakts deva aizstāj 3 kg biešu) palīdz normalizēt asinsspiedienu, sekmē asinsradi, jaunu šūnu attīstību un holesterīna līmeņa samazināšanos asinīs, sekmē sarkano asinsķermenīšu veidošanos un nostiprina asinsvadu sieniņas.

KVIEŠU KLIJU ŠĶIEDRVIELAS veicina vēdera izeju. Ingvers veicina normālu zarnu trakta darbību un kuņģa funkcionēšanu, palīdz uzturēt sirds veselību, sekmē ķermeņa dabīgās aizsargspējas, stiprina imunitāti. Linsēklās esošie lignāni veicina zarnu trakta darbību un tā regularitāti. Sastāvā esošais A vitamīns, selēns, dzelzs un cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību. Cinks palīdz uzturēt kaulu, matu, nagu veselību.Kālijs veicina normālu nervu sistēmas darbību, muskuļu darbību, palīdz normalizēt asinsspiedienu. Mangāns un selēns veicina šūnu aizsardzību pret stresu, selēns veicina normālu vairogdziedzera darbību. Fosfors palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Piemērots ikdienas lietošanai, organisma attīrīšanai un stiprināšanai.

AKNU SARGS.
Satur: maltas mārdadžu sēklas, kurkumu, mežrozi, hibiskus koka ziedlapas, galda biešu pulveri, pieneņu un cigoriņu saknes.
Mārdadžu sēklās ietilpstošais  flavonoīds silimarīns veicina aknu šūnu atjaunošanos. Kopā ar kvercitīnu nodrošina žulti radošu, žulti dzenošu un aknu šūnu aizsargājošu un atjaunojošu darbību. Kurkuma stimulē žults izdalīšanos, regulē cukura līmeni asinīs. Kurkuma ir ļoti labs antioksidants. Galda bietei piemīt asinsradoša, žultsdzenoša, pretsklerotiska, asins attīroša iedarbība. Normalizē tauku maiņu organismā. Pienenei un cigoriņu saknei, piemīt žultsdzenoša, gremošanu stimulējoša, tonizējoša iedarbība. 


0
SIA Poliuretāns
PVN, Reģ. Nr. LV40103526657
PVD Nr. 074429
Jur. adrese: Miera iela 71 - 18, Rīga, LV - 1013
tel: (+371) 23996858
e-pasts: birojs(et)poliuretans.lv

2017-2019

 .